TDK NLFV25T-470K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 60mA 2.04Ohm DCR 1008 Blister T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet10ページ8年前
TDK
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-60.76%
代替部品
Price @ 1000
Stock
65,970
Authorized Distributors
6
Inductance
47 µH
47 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
60 mA
60 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
2.04 Ω
2.04 Ω
Q Factor
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz