TDK NLFV25T-100K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 155mA 432mOhm DCR 1008 Blister T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet10ページ8年前
TDK
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.96%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 µH
10 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
155 mA
155 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
432 mΩ
430 mΩ
Q Factor
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz