TDK NLCV32T-220K-EFD
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 22uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 300mA T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
IHS
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Ind Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 370mA 1812 T/R