TDK MLG1005S8N2JTD25
Inductor, Aec-Q200, 8.2Nh, 3Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S8N2JTD25
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ3年前
TDK
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.44%
Authorized Distributors
6
Inductance
8.2 nH
8.2 nH
8.2 nH
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Current Rating
500 mA
500 mA
500 mA
DC Resistance (DCR)
300 mΩ
250 mΩ
250 mΩ
Q Factor
8
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402