TDK C3225X7R2A474K200AE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1210
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ3年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.30%
Stock
44,667
Authorized Distributors
6
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
2 mm
2 mm
2 mm