Samtec ZLTMM-105-10-S-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
JRH Electronics
Toby Electronics
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
256
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Nylon
関連部品
2.00MM PITCH, MILLI-GRID PCB HEADER, DUAL ROW, VERTICAL, SURFACE MOUNT, SHROUDED, 10 CIRCUITS
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, STMM
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Tube
Connector, Header, 10Pos, 2Row, 2Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M22-2020505
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
説明
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")