Samtec ZLTMM-105-10-G-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing1ページ13年前
Sager Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
10
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Nylon
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Connector Shrouded Header 10 Position 2 mm Solder Straight Thru-Hole Milli-Grid
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Right Angle
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-10ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek®
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
説明
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")