Panduit PN10-14R-L
Panduit PN10-14R-L Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 50Pcs
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ14年前
Master Electronics
X-ON
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+14.49%
代替部品
Price @ 1000
Stock
37,780
Authorized Distributors
6
Gender
Wire/Cable Gauge
10 AWG
10 AWG