Panasonic ETQP4M3R3KVC
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 100kHz Ferrite 12.6A Emboss T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet12ページ8年前
Datasheet12ページ9年前
Newark
Panasonic SCT
TME
Master Electronics
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 5.6A 0.008Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 7.6A 0.0098Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 3.3uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 4.5A 0.013Ohm DCR RDL Bulk
TAIYO YUDENNS10165T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.76A 0.0104Ohm DCR T/R
CoilcraftDR0810-332L
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 7.5A 0.0087Ohm DCR T/R