Abracon AIUR-05-3R3M
Inductor Power Unshielded Drum Core 3.3uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 4.5A 0.013Ohm DCR RDL Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Abracon SCT
Future Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+28.64%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 5040 T/R
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 4.5A 0.018Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 3.6A 0.027Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
TAIYO YUDENLHL08TB3R3M
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3.2A 0.021Ohm DCR RDL Ammo
TAIYO YUDENNR4018T3R3M
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.23A 0.084Ohm DCR 1515 T/R
説明
Ind 3.30 Uh 2.800 A 13.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-3R3M
AIUR-5 Series Ø8.5 x 9 mm 3.3 uH ±20% 2.8 A 13 mOhm Unshielded Power Inductor
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.3UH 2.8A 13 MOHM TH