Coilcraft DR0810-332L
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ4年前
Datasheet2ページ13年前
Coilcraft Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-62.78%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 10A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 9A 0.01Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
TAIYO YUDENNS10155T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.49A 0.0117Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10165T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.76A 0.0104Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 3.3uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 4.5A 0.013Ohm DCR RDL Bulk
説明
Power inductor, 10/20% tol, RoHS
Power Inductors - Leaded 3.3uH Unshld 20% 11A 10mOhms
INDUCTOR, 3.3UH, 8.9A, 20%, POWER; Product Range:DR0810 Series; Inductance:3.3µH; RMS Current (Irms):9.5A; Saturation Current (Isat):8.9A; DC Resistance Max:0.01ohm; Inductance Tolerance:± 20%; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019) RoHS Compliant: Yes