onsemi NSI45030ZT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ14年前
Master Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%