onsemi NSI45025AZT1G
NSI45025 Series 25 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ12年前
Master Electronics
HQonline
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2009-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
NSI45035 Series 35 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
NSI45020 Series 20 mA 45 V Constant Current Regulator LED Driver - SOT-223
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 25 mA, 45 V
説明
LED DRVR Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
CONSTANT CURRENT REGULATOR AND LED DRIVER LED Driver, PDSO5
25mA 45V SOT-223 LED Drivers ROHS
LED DRIV, DUAL, 45V, 0.025A, SOT223
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,25MA
IC CURRENT REGULATOR 10% SOT223
LED DRIV, DUAL, 45V, 0.025A, SOT223; LED Driver Application:Display Backlighting, Lighting; Topology:Linear; No. of Outputs:1; Output Current:25mA; Input Voltage:0V to 45V; Operating Temperature Range:-55°C to +150°C; Driver Case Style:SOT-223; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Device Type:LED; No. of Pins:4
Ccr & Led Driver, Linear, Sot-223-4; Topología Del Dispositivo:Lineal; Núm. De Salidas:2; Corriente De Salida:25Ma; Tensión De Salida:-; Tipo De Controlador:Sot-223; Núm. De Contactos:4; Tensión De Entrada Mín.:0V |Onsemi NSI45025AZT1G