onsemi NSI45030AZT1G
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ14年前
Master Electronics
HQonline
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-33.59%