Nichicon LGY1J332MELA35
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 63V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+55.02%
Stock
17,594
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 mF
3.3 mF
3.3 mF
Voltage Rating (DC)
63 V
63 V
63 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
2.2 A
2.27 A
2.27 A
Height - Seated (Max)
37.0078 mm
37.0078 mm
37.0078 mm
関連部品
KYOCERA AVXUPJ1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
KYOCERA AVXUPJ1E332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 3300muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cap Aluminum 3300uF 80V 20% (30 X 35mm) 10mm 2400mA 5000 hr 105C Bulk
PanasonicEEUFC1A332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1C332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 16V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEU-TP1E332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TP 25V 3300muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
卤20% 2.2A@120Hz 10mm 63V 3300uF Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
3.3mF 63V ¡À20% 10mm 5000h@ 105¡ãC 2.2A@ 120Hz,2.53A@ 50 kHz ,D25xL35mm , 25mm*35mm*37mm
105degC Long Life Assurance Snap-in Terminal Type, 3300 μ F, 63 V, -40 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGY1J332MELA35
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP TH