Murata LQW15AN15NJ80D
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet4ページ5年前
Datasheet2ページ5年前
Datasheet4ページ6年前
Datasheet3ページ6年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.29%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
Stock
73,716
Authorized Distributors
6
Inductance
15 nH
15 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
114 mΩ
114 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-19
関連部品
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 42Q-Factor 700mA 85mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.015uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
説明
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.015uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.114Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 0402 Paper T/R