Littelfuse V30MLA0603NH
MLA Series 0603 30 VDC 25 V RMS 74 V Clamp 30 A 45 pF SMT Metal Oxide Varistor
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet9ページ5年前
Datasheet9ページ9年前
Datasheet8ページ14年前
Datasheet8ページ15年前
Datasheet8ページ16年前
Datasheet8ページ16年前
Datasheet8ページ17年前
Datasheet8ページ18年前
HQonline
JRH Electronics
Littelfuse SCT
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+58.34%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
73,910
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
KYOCERA AVXVC080530A650DP
TVS Varistor, 21 VAC, 30 VDC, TransGuard, 67 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV30MLA0805LH
MLA Series 0805 30 VDC 25 V RMS 72 V Clamp 30 A 90 pF SMT Multilayer Varistor
LittelfuseV30MLA0805LNH
Multi-Layer Varistor Smf For Automotive/ T&r |Littelfuse V30MLA0805LNHAUTO
TVS Varistor, 20 V, 26 V, ChipGuard MLA, 70 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR; CAP 100PF; MULTILAYER SMD 0603; VOL-RTG 26 VDC
説明
VARISTOR 41.5V 30A 0603 / 41.5 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
VARISTOR, MLV, 25VAC, 0603; Voltage Rating VAC: 25V; Voltage Rating VDC: 30V; Product Range: MLA Series; Clamping Voltage Vc Max: 74V; Varistor Case Style: 0603 ^1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20µS: 30A; Peak Energy (10/