Laird LFB310190-000
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core 13mm 31mm Round Cables/Wiring Harnesses
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ7年前
Datasheet38ページ8年前
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.73%
サプライチェーン
Introduction Date2015-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Ferrite Core, Cylindrical, 22 Ohm, 15.21 mm Length, 19.05 mm ID, 28.98 mm OD
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
説明
Ferrite Chip Beads 19ohms 500MHz 19mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Fccrnd, sld, lf Rohs Compliant: Yes |Laird LFB310190-000
FERRITE CORE 22 OHM SOLID 19MM