Laird LFB127079-000
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ7年前
Datasheet38ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.01%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Ferrite Core, Cylindrical, 25 Ohm, 7 mm Length, 7.92 mm ID, 12.7 mm OD
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Fccrnd,sld,lf Rohs Compliant: Yes |Laird LFB127079-000
FERRITE CORE 25 OHM SOLID 7.92MM