Laird LFB220140-000
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ10年前
Datasheet38ページ8年前
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2015-07-23
関連部品
Ferrite Chip Beads 18ohms 500MHz 10mm Inside Dia.
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
EMI Ferrite Cylindrical Core, ID .197in, 36 Ohms @5MHz, Low Frequency
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Core, Cylindrical, 22 Ohm, 15.21 mm Length, 19.05 mm ID, 28.98 mm OD
説明
Ferrite Chip Beads 18ohms 500MHz 14mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core LF-Material
FERRITE CORE 28 OHM SOLID 14MM