KYOCERA AVX SR151E103MAA
Cap Ceramic 0.01uF 100V Z5U 20% Radial 2.54mm 85°C Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet8ページ19年前
Datasheet8ページ18年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.65%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupC320C103M1U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 0.01Uf Z5U 20% Ls=2.54Mm
Yageo GroupC322C103M1U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF Z5U 20% LS=5.08mm