KYOCERA AVX SR151C102KAATR1
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet8ページ19年前
Datasheet4ページ10年前
Farnell
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-88.80%
代替部品
Price @ 1000
Stock
75,035
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
3.81 mm
3.81 mm