KYOCERA AVX 08051C472J4T2A
Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Upverter
Newark
Future Electronics
Stock
33,319
Authorized Distributors
4
Capacitance
4.7 nF
4.7 nF
4.7 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %