Yageo Group T496C226M010ATE2K0
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2413
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ2年前
Arrow Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-69.27%
Stock
2,269
Authorized Distributors
4
Capacitance
22 µF
22 µF
22 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2 Ω
400 mΩ
400 mΩ
Leakage Current
2.2 µA
2.2 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %