Yageo Group T494U226K010AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2312
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet22ページ2年前
3か月間の傾向:
+0.00%