Yageo Group R463N322050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ3年前
Datasheet10ページ19年前
Master Electronics
Newark
element14 APAC
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.88%
Stock
13,449
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
15.0876 mm
15.0114 mm
15.0114 mm
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Yageo GroupR75LN32204000K
Cap Film 0.22uF 560V PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR46KN3220JBM1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2J224K
PanasonicECW-FE2W224K
Cap Film 0.22uF 450V PP 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
説明
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/310VAC PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 110C Bulk
METALLIZED POLYPROPYLENE FILM EMI SUPPRESSION CAPACITOR
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
X2 Capacitor, 220nF, 310VAC, 630VDC, 10%
220nF ¡À10% 22.5mm 630V 310V 26.5mm*6mm*15.1mm