Yageo Group C412C104M5R5TA7200
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.1 uF, 50 V, ± 20%, X7R, Axial Leaded
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+109%
代替部品
Price @ 1000
Stock
65,495
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Axial
Axial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %