Yageo Group C330C105M5R5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ2年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.30%
Stock
33,834
Capacitance
1 µF
1 µF
Dielectric
X7R
X7R
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
9.14 mm
9.14 mm