Yageo Group C410C105K3R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 0.15 TC, 1uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+112%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2008-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
関連部品
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount, 2214
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Radial 5mm 125C Tape and Box
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC322C105K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXSR305C105KAR
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 1Uf X7R 10% Ls=5.08Mm
説明
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Axial 125°C Bulk
Avnet Japan
CAPACITOR, CERAMIC, CAP 1UF, TOL 10%, AXIAL, 25V, DIELECTRIC X7R
Dipped ceramic capacitor 2.2ppm/C 10% 1muF 25V