Yageo Group C317C220J2G5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 5% LS=5.08mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ2年前
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
+69.26%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
52,978
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupC315C220J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22pF C0G 5% LS=2.54mm
Yageo GroupC315C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC317C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=5.08mm