Yageo Group C316C103K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Farnell
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+8.52%