KYOCERA AVX SA101C103KAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Newark
Future Electronics
Jameco
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%