ITT / Cannon MS3102E22-14PW
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Newark
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+43.30%
Stock
326
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
19
Mount
Panel
Panel
Current Rating
22 A
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonCA02COME22-14S
Circular Connector, Mil-C-5015 Series (Vg95234), Receptacle, 19, Socket, Crimp, Panel Mount
ITT / CannonMS3102R22-14P
ITT / CannonMS3102R22-14SW
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E28-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-22-14P
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Circular Connector, Receptacle, Size 22, 19 Position, Box; Military Specification:Mil-Dtl-5015 Series; Circular Connector Shell Style:Box Mount Receptacle; Núm. De Contactos:19; Circular Contact Type:Pin Soldable; Insert Rotation:W |Itt Cannon MS3102E22-14PW