HIROSE ELECTRIC DF1BA-10EP-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Plug 10 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
NRND
IHS
Datasheet31ページ4年前
Master Electronics
Electro Sonic
3か月間の傾向:
-4.84%