HIROSE ELECTRIC DF1B-12ES-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Receptacle 12 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
IHS
Datasheet31ページ4年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Hirose SCT
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%