HIROSE ELECTRIC DF1B-13ES-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Receptacle 13 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
IHS
Datasheet31ページ4年前
JRH Electronics
Hirose SCT
Sager Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%