CTS Components CB3LV-5I-27M000000
27 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
IHS
Datasheet6ページ4年前
Master Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.61%
代替部品
Price @ 1000
Stock
31,562
Authorized Distributors
4
Frequency
27 MHz
27 MHz
Frequency Tolerance
0.0025 %
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Load Capacitance
30 pF
50 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2019-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 27MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 27MHz SMD 7mm*5mm*1.8mm
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL