CTS Components CB3LV-5I-27M0000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Factory Futures
Datasheet4ページ17年前
Electro Sonic
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+39.89%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
21,766
Authorized Distributors
6
Frequency
27 MHz
27 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
40 mA
35 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
関連部品
CTS ComponentsCB3LV-5C-25M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 25MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
Oscillator XO 27MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5C-27M0000
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
7C Series 3.3 V 25 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator XO 26MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
説明
CB3LV Series 27 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±25 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Lead Free Gold RoHS Compliant Surface Mount crystal oscillator 50pF 85C 40mA 5mm
Compliant 5 mm Surface Mount 5.0038 mm 1.7018 mm 7.0104 mm 27 MHz Lead Free
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL