Bourns 4310R-101-101
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Arrow Electronics
Newark
Jameco
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
51,544
Authorized Distributors
6
Resistance
100 Ω
100 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
SIP
SIP
Number of Resistors
9
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770101101P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77081101P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
説明
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4300R 0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm 1.25W 100Ohm ±100ppm/C
Resistor Network Array 100 Ohm 2% Bussed 200mW per Element SIP-10
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808