Bourns 4610X-101-101LF
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.37%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063101P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Avnet Japan
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES THKFLM NET 100 OHM 2% 1.25W 100PPM/ C BUS 10SIP PIN TH
9 ±2% 100Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR, 100 OHMS, 1.25 W, 2 %, 100 V (MAX.), 100 PPM/ DEGC, SIP
100¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 200mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
CONFORMAL SIP,10PIN,BUSSED, 100,2%,LOW,BULK,HAZMAT<AZ
Resistance:100Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Elements:9Elements; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:10Pins; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw; Product Range:4600X Series Rohs Compliant: Yes |Bourns 4610X-101-101LF.