APEM Q16F1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ6年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-41.18%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
説明
APEM Q16F1BXXY24E 16mm LED Panel Indicator Yellow 24VDC Flush Black Chrome Bezel
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 24V