APEM Q14P1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
element14 APAC
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.02%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
関連部品
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
説明
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED signal light, 24 V (AC), 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 14 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL MNT INDICATOR YELLOW 2-PIN
Panel Mount Indicators 12V Yellow Prominent
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXY24E