Abracon AIUR-08-150K
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 2 Element, Ferrite-Core
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Abracon SCT
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 1210 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 200mA 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 450mA 700mOhm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENCBC2016T150K
Ind Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 300mA 0806 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 370mA 728mOhm DCR 1210 Blister T/R
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
説明
Ind 15.00 Uh 4.400 A 26.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-08-150K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 15UH 4.4A 26 MOHM TH
Ind Power 15uH 10% 2.52KHz Ferrite 4.4A RDL