TDK NLC453232T-150K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 450mA 700mOhm DCR 1812 T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7ページ5年前
IHS
Newark
Future Electronics
element14
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENCBC2518T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.5A 0.845Ohm DCR 1007 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 2.52MHz 70Q-Factor Ferrite 460mA AXL T/R
Ind Power Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 500mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 370mA 728mOhm DCR 1210 Blister T/R
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
説明
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range:TDK - NLC453232 Series; Indu
NLC Series 1812 15 uH ±10 % 450 mA 0.7 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
POWER LINE IND, 15UH,450MA,10%,20MHz; Product Range: NLC Series; Inductance: 15µH; DC Current Rating: 450mA; High Frequency Inductor Case: 1812 ^4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.7ohm; No. of Pins: 2