Yageo Group AT0603DRD07825RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 825ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AT0603DRD07825RL.
Upverter
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.05%
Stock
29,742
Authorized Distributors
3
Resistance
825 Ω
825 Ω
Tolerance
0.5 %
0.5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRT0603DRD07825RL
PanasonicERA-3AED821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRD07806RL
Res Thin Film 0603 806 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3AED751V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 750 OHM
PanasonicERA-3AED8060V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 806 OHM
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 820Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AT0603DRD07825RL fornite dai suoi distributori.
Chip Resistor Automotive Grade Thin Film 0603 825Ohm 0.5% Paper T/R
AT 0603 (1608Metric) Chip Resistor 卤0.5% 卤25ppm/C 825Ohm 0.1W 1/10W
RES SMD 825 OHM 0.5% 1/10W 0603
SMD Resistor 0603 825Ω ±0.5% 1/10W ±25ppm/℃