Vishay T73YP253KT20
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" SQ V/ADJ 25K
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay T73YP253KT20.
IHS
Datasheet5 pagine10 anni fa
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Single-Turn Trimmers/Potentiometers 1/4 SQ H/ADJ 25K
TRIMMER POTENTIOMETER, 25KOHM 18TURN THROUGH HOLE
TT Electronics82PR25KLF
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 3.56mm) Pin Thru-Hole Box
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 280deg 50mW 85C
25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
Descrizioni
Descrizioni di Vishay T73YP253KT20 fornite dai suoi distributori.
25K¦¸ ¡À10% 500mW ¡À70ppm/¡æ 250V PCB 6.985mm*6.604mm*4.699mm
Single-Turn Trimmers/Potentiometers 1/4 SQ V/ADJ 25K
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP