Vishay RER60F15R0RC02
RER Series 15 Ohm ±1% 5 W ±50 ppm/°C Chassis Mount Wirewound Resistor
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RER60F15R0RC02.
IHS
Datasheet3 pagine8 anni fa
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 9.4868V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 14.7ohm, 6.6408V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 14ohm, 6.4807V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite805F15RE
Res Wirewound 15 Ohm 1% 5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite825F15RE
Res Wirewound 15 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite810F15RE
Res Wirewound 15 Ohm 1% 10W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RER60F15R0RC02 fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 6.7082V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
ERH-5 15 1% RER60F15R0R C02
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 5W
15 OHM 1% ERH-5