Vishay MBB02070C4751FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 4750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay MBB02070C4751FRP00.
element14 APAC
Datasheet15 pagine7 anni fa
Datasheet15 pagine10 anni fa
Datasheet13 pagine14 anni fa
Newark
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 4750ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4530ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4700ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay MBB02070C4751FRP00 fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 4.75K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Medical T/R
Axial FIXED RESISTOR MBB/SMA 0207 - Professional 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 4.75kOhm ±50ppm/C
MBB Series 0.6 W 4.75 kOhm ±1% ±50 ppm/K Professional Thin Film Leaded Resistor