Vishay G24071931000J4B000
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay G24071931000J4B000.
IHS
Datasheet7 pagine9 anni fa
Future Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
9,197
Authorized Distributors
5
Resistance
100 Ω
100 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
7 W
7 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
VISHAY AC01000001000JA100 Through Hole Resistor, 100 ohm, Axial Leaded, 1 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCBT50J100R
Axial FIXED RESISTOR CBT Neohm 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 100Ohm -600/ +200ppm/C
TE ConnectivityER74100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCB4100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay G24071931000J4B000 fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W 100ppm/C to 180ppm/C Vitreous AXL Ammo
Res Ww G204 100 Ohm 5% 7W 100-180Ppm/ K Axl Th
Wirewound Resistors - Through Hole 100 OHM 5%
100¦¸ ¡À5% 7W 100ppm/¡æ~180ppm/¡æ 19.3mm