TE Connectivity CBT50J100R
Axial FIXED RESISTOR CBT Neohm 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 100Ohm -600/ +200ppm/C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CBT50J100R.
element14 APAC
Datasheet4 pagine2 anni fa
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.10.00.60
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-12-22
LTD Date2023-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
TE ConnectivityRSS3100RJTB
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF12JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 100ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT100R
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 100Ohm 1W
Stackpole ElectronicsRSMF3JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount